Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka siedliskowa Babieniec

Babieniec, warmińsko-mazurskie

  • 990 000 zł
  • 149 700 m²
  • 6,61 zł/m²

Zdjęcie

Wojciech Królik

Skontaktuj się

Działka siedliskowa Babieniec

Babieniec, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
1 maja 2026

990 000 zł

149 700 m²

6,61 zł/m²

Działka siedliskowa Babieniec

Zaktualizowane: 1 maja 2026

990 000 zł 149 700 m² 6,61 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (6,61 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: siedliskowa, 149 700 m²
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Źródło: biuro nieruchomości: MOKO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 01.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 633450

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa stanowiąca pakiet trzech działek położonych w miejscowości Babieniec, powiat kętrzyński, gmina Korsze - w spokojnej, naturalnej części Mazur.
W skład oferty wchodzą:
działka nr ewid. 6/4 o powierzchni 14,1872 ha (141 872 m²),
działka nr ewid. 6/2 o powierzchni 0,3 ha (3 000 m²),
działka nr ewid. 6/3 o powierzchni 0,4828 ha (4 828 m²) - zabudowana pozostałościami po dawnym gospodarstwie. (...)

Agent

Wojciech Królik

507 481...

507 481 399

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

507 481...

507 481 399

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości